Dailymotion video yüklenmiyor

dailymotion adında bir video paylaşım sitesi var. bu site bir aralar iş yapıyordu, trafiği iyiydi ama şimdi iyice rezil duruma düştü. salak salak videolar dolu bu sitede. inanmayan girsin baksın. o kadar kalitesiz içerikler dolu ki bu site, insanın midesi bulanmadan edemiyor. işleri güçleri sapık sapık videoları milletin gözüne sokmak. devlet böyle iğrenç siteleri ne diye yasaklamaz anlamıyorum. söz konusu iğrenç içeriklerinden dolayı dailymotion adlı sapık siteyi BTK şikayet ettim. sizde edin kapatsınlar bu sapık siteyi.

siteye video yüklemek için girdiğimde karşıma genç kızların köpekle olan ilişkisi, doktorun köpeğe olan cinsel bilmem nesi gibi sapıkça videolar çıkıyor. rezil rüsva şeyler. işin pis tarafı bu tip videolar hemen ana sayfada insanın gözüne sokulmaya çalışılıyor. ama asıl konumuz bu değilde ben genede üzerinde durmak istedim.

konumuz; bu rezil sitenin, rezil bir site olduğunu bilmeden önce benim buraya video yüklemek isteyip de devamlı olarak hata mesajı almamla ilgili.

ben bu sitenin bu kadar rezil içeriklere sahip olduğunu bilmiyordum bu siteyi youtube gibi bir yer sanıyordum. işim icabı söz konusu video paylaşım sitesine bir kaç video yüklemek istediğimde her seferinde aşağıdaki resimde görülen hatayı aldım

sapık heriflerin bahanesine bak ! kendi rezil ve beceriksiz durumlarını örtbas etmek için bir de hatayı başkasının üzerine atıyorlar. neymiş efendim ağ bağımız kesikmiş.

zaten dailymotion sitesi giderek popülerliğini yitirmiş durumda dikkat ettiyseniz google arama sonuçlarında doğru düzgün çıkmıyor. google bir şey biliyor demek ki. bu kadar kalitesiz içeriği haklı olarak insanlara sunmak istemiyor google. bence de haklı.