Facebook şifreyi yenilemek için doğrulama kodu göndermiyor

şu facebook milletin başına bela oldu. bana göre facebok, insanları mutsuzluğa sevkeden en etkili araçlardan bir tanesi hatta en önemlisi, en başarılısı… evet yanlış okumadınız; facebook bana göre insanları ruhsal olarak bunalıma sürüklüyor. neyse bu ayrı bir bahis…

facebook son zamanlarda doğru düzgün çalışmıyor, tuhaf tuhaf hatalar veriyor. facebook hesabınızın şifresini unuttuysanız şifreyi yenilemek zorundasınız. şifrenizi yenilemek için mail adresinize yeni bir “şifre sıfırlama” yönergesi gelmesini istediğinizde, bu bazen yarım son gerçekleşiyor. o kadar salaklar ki, şifre yenilemek için mail adresini girip enter yapıyorsun size yolladığımız kodu altta ki alan girin diyorlar ancak mail adresine hiç bir şeyin geldiği yok. şifre sıfırlama yönergeleri belki mail kutusunun spam bölümüne takılmış olabilir diye bakıyorum, oraya da bir şey düşmemiş.

işin komik tarafı, 3,5 defa şifre yenileme talebi oluşturuyorum ve bakıyorum mail adresime bir şey gelmiyor bende sıkılıp bırakıyorum başka bir iş yapıyorum… aradan yarım gün geçtikten sonra (bazen bir gün geçiyor) patır patır şifre yenileme talepleri mail adresime gelmeye başlıyor. aynı anda 5,6 tane şifre yenileme talebine cevap 🙂

yarım gün ya da bir sonra ben ne yapacağım şifreyi ? belki bana o an çok acil olarak şifre lazım. hesabıma girip bir kaç işlem yapmam gerekiyor ama bu adamların yüzünden işimi de ertelemek zorunda kalıyorum.

diğer yandan facebook sayfalarına yüklediğin resimlerin görünmüyor olması da rezalet. facebook sayfanız var diyelim (normal hesap demiyorum işletme, dükkan mağaza sayfası) buraya bir kaç resim yüklediğinizde resimler görünmüyor. sayfayı yeniliyorsunuz gene bir şeyin göründüğü yok. anlattığım bu sorun inanın aylarca devam etti.sayfa güncellemek için resim yüklediğimde yüklediğim resimler görünmedi sadece yazılar çıktı. eminim benim gibi bir çok kişi aynı sorunu yaşamıştır. neyse ki şu anda resim yükleme sorunu ortadan kalkmış görünüyor.

madem dünya çapında en büyük sensin, o halde bu büyüklüğe yakışır işler yap. saçma sapan hatalar üreterek insanların canını sıkmaya gerek yok. ben şifremi aynı anda değilde 1 gün sonra yenileyebiliyorsam bu facebook adına bir utanç kaynağı olmalı.

1 yorum

  1. Tam bi salak bu feysebuk. gerizekalı adamlar 1 gündür bana şifre yenilemek için link yollamadılar. hesabıma giriş yapamıyorum.

Yorumlar kapatıldı.