Damlatmayan en iyi bebek suluğu budur :)

bebeğiniz varsa mutlaka suluk macerası yaşamışsınızdır. bebekler için suluk her şeydir. bebeklerin en fazla sevdiği şey kendine ait suluğudur başka bir ifadeyle biberonudur. bir çok bebek suluğundan asla ayrılmaz. gece yatarken suluğunun yanında olmasını ister, hatta gece ara ara uyandığında suluğu yanında değilse basar çığlığı.

iyi bir bebek suluğu kesinlikle damlatmaz olmalıdır. damlatan bebek sulukları evin her yanını su içinde bırakacağından kimse tarafından tercih edilmez. damlatmayan sulukların son zamanlar popülaritesi bayağı bir arttı. ancak işin kötü tarafı, damlatmayan bebek suluğu diye satın aldığınız bir çok ürün, bir müddet sonra damlatmaya başlıyor. damlatan suluklar evin her yanını ıslattığı gibi bundan daha da önemlisi çocuğunda üzerindeki giysileri ıslatıyor. giysisi ıslanan çocuğun, ıslandığı giysileri anında üzerinden çıkarılmazsa çocuk bir iki gün içinde hasta olur. zaten bunuda herkes bilir. “ne olur canım bir iki damla sudan demeyin.” çocuğun bedeni ile sizin bedeniniz arasında dağlar kadar fark vardır. sizin için bir iki damla suyun hiç bir önemi yoktur ama bebek için durum böyle değildir maalesef. üstü başı ıslanan çocuk birde açık pencereden rüzgara maruz kalmışsa işte bu dahada kötü.

bu yazımda sizlere damlatmayan bebek suluğundan bahsedecem. işte resmi altta görülmektedir.

biz philips markasını elektronik eşya üreten bir şirket olarak bilirdik ama öyle değil işte. son 5 yıl içerisinde herkes herkesin işine göz koymaya başladı. koskaca philips şirketinin uğraştığı işlere bakın. yoldan geçen birisini durdurun ve ona sorun: philips ne iş yapıyor diye size vereceği cevap bellidir, “televizyon üretiyor” diyecektir. büyük firmalar aç kalmaya başladıkları an kim bilir daha neler neler üretmeye başlayacaklar.

resmini görmüş olduğunuz philips avent bebek biberonu kesinlikle önerdiğim bir bebek biberonudur. zaten kullanmadığımız bir şey değil bu biberon. kullanıyoruz ve kesinlikle hem biz hemde bebeğimiz memnun.

daha önce kullandığımız bir çok bebek suluğu markası vardı, şimdi bunların isimlerini burada sıralamayacağım ama inanın bunların hiç birinden memnun kalmadık. çocuk bir hafta kullanıyor ve suluk bir hafta sonra başlıyor damlatmaya. ama en son keşfettiğimiz philips avent bebek biberonu kesinlikle damlatmıyor. mükemmel bir tasarıma sahip olan suluk bebek tarafından da çok seviliyor. tam bebeklerin istediği gibi bir biberon üretmişler. yukarıda ki kapağı aç kapa yapan bebeklere bu işte ayrı bir keyif alıyor, bebekler bu suluğu hem oyuncak olarak hem de su içmek için kullanıyorlar.

işte size damlatmayan bebek suluğuyla ilgili kısacık videomuz

 

4 yorum

  1. bizde kullanıyorum bundan gerçekten çok iyi kesinlikle damlatmıyor her anneye tavsiyemdir. fakat fiyatı diğerlerine göre biraz pahalı ama olsun sonuçta damlatmıyor önemli olan bu zaten. ucuz damlatmayan suluk bulmak için interneti araştırın eczanelerden alırsanız kazık yersiniz.

Yorumlar kapatıldı.