ikinci el toptan masa sandalye satan yerler, kiralık masa sandalye

düğün ya da gece yapmak için size bol miktarda masa ve sandalye lazımdır. gelen konuklar ayakta kalmamalı ve her şey usulüne uygun olmalı 🙂

aslına bakarsanız sandalyeleri satın almak mı ya da kiralamak mı gerekir ?

bunu düşündünüz mü hiç ? mesela acil masa sandalye lazım oldu ve bu ürünler size 1 günlüğüne lazım ! o zaman neden bir sürü para veripde masa sandalye alacaksınız ki ? ve üstelik satın aldığınız bu ürünleri işiniz bittiniz de nerede depolayacaksınız ? bu kadar kaba eşyayı depolamak demek iyi bir depo demektir. buda size ayrı bir maliyet çıkartacaktır.

masa ve sandalyeler size bir ya da bir kaç günlüğüne mi lazım yoksa devamlı mı lazım ? şayet bir kaç günlüğüne masa sandalye lazımsa ikinci el eşya alım satım yapan kurumsal sitelere girdiğinizde burada bir çok kişinin elinde bulunan  masa sandalyeleri günlük ya da haftalık kiraladığını göreceksiniz. üstelik siz hiç bir şeye karışmıyorsunuz. adamlar kamyonla malı getirip kuruyor ve işiniz bittiğinde ise yeniden gelip malları toplayıp gidiyor. gördüğünüz gibi harika bir şey ! bu kadar malı ne saklamayla uğraşıyorsunuz nede bu kadar mala bir sürü para veriyorsunuz. işiniz bittiğinde bir telefonla masa ve sandalyeler ortadan yok oluyor 🙂

ancak size bir kaç günlüğüne masa sandalye değilde devalı olarak bu malar lazımsa o işte basit… toptan masa sandalye arıyorsanız; bu işte kolay yani… gene ikinci el eşya alım satımı yapan sitelere girdiğinizde buralarda bir sürü elinde kalmış masa sandalyeleri ucuz fiyata toptan olarak satan kişilere raslayacaksınız. bu kişilerle yapacağınız sıkı bir pazarlık neticesinde söz konusu ürünleri çok ucuz bir fiyata alacaksınız fakat burada dikkat etmeniz gereken en önemli iki şey var; birincisi, piyasayı çok sıkı araştırmak diğeri ise hiç acele etmemek.

ikinci el masa ve sandalye satmak ya da kiralamak için altta bulunan yorum bölümünü kullanabilir ve buradan ilgililere ulaşabilirsiniz.