Spot şezlong ucuz fiyata nerede satılır ?

spot şezlong nerede satılır, ucuz fiyata şezlong satan yerler, spot şezlong modelleri. spot şezlonglar neden ucuzdur, ikinci el şezlong satan yerler, ikinci el şezlong fiyatı gibi sorulara verdiğimiz cevaplar aşağıda

gerçi deniz mevsimi bitti ama olsun biz genede yazalım istedik; olur ya seneye yani 2020 yazında spot şezlong arayanlar olabilir.

şezlong, denizin ve güneşin keyfini sürmek için icat edilmiş bir malzemedir ve başkada bir görevi yoktur aslında  🙂 deniz kenarında şezlongunuz yoksa havlu üzerinde güneşlenirsiniz ki bana göre bu hiç iyi bir durum değildir. insanın sağına soluna kum yapışır, sırtına göbeğine taş batar filan… şezlongunuza uzanmışsınız ve yanınızda küçük de bir masa üzerinde serinletici içecekler, ohh ne güzel…

şezlong öyle sanıldığı gibi ucuz bir eşya değildir. ortalama fiyatı 250 ila 500 lira arasında değişir. daha ucuz fiyata şezlong bulabileceğiniz gibi daha pahalı fiyata da şezlong bulabilirsiniz. önemli olan neyi nereden kimden satın aldığınız ve aldığınız ürünün kalitesi.

şezlonglar genelde toptan satılan malzemelerdir ama evinin bahçesine ya da havuzunun kenarına bir iki adet şezlong almak isteyenlerde vardır. şezlongları toptan fiyatına satın almak isteyenler genelde oteller, dinlenme tesisleri gibi firmalardır. bunlar yüksek adetli şezlong satın alacakları için aradıkları malı daha ucuza bulmak isteyeceklerdir. şayet ucuz fiyata şezlong bulmak istiyorsanız spot şezlong piyasasını araştıracaksınız.

spot şezlonglar piyasa fiyatının altında rakamlara satılır. örnek olarak bir şezlong 250 lira ise bunun spot fiyatı 180 liraya kadar iner (sıfır ürünler. toptan alımlar için geçerli) spot şezlong piyasası nakit parayla iş yapar. batmakta olan yahut acil olarak paraya sıkışmış bir firmanın elindeki bütün malları nakit olarak piyasa fiyatının çok altında bir rakama satın alır. ucuz fiyata toplu olarak satın aldığı şezlonglara çok düşük bir kar payı koyarak bu şezlongları anında elinden çıkartır. burada dikkat edilmesi gereken husus, cebinizde nakit para olacak. çekle ya da senetle spot şezlong satın alamazsınız. hiç kimse nakit paraya satın aldığı bir malı çekle, senetle size vermez. verirse de üzerine çok yüksek bir fark koyarak verir.

Katlanabilir Bez Şezlong

katlanabilir bez şezlonglar sadece deniz kenarında değil hemen her alanda kullanılır; ormanda, bahçede, piknik alanlarında, evinizin balkonunda yani aklınıza gelebilecek her alanda katlanabilir bez şezlongları rahatlıkla kullanabilirsiniz. katlanabilir özelliği sayesinde rahatlıkla taşıyabilirsiniz.

Katlanabilir Ahşap Şezlong

katlanabilir ahşap şezlonglar ise diğer şezlong modellerine göre daha pahalıdır. ahşap her zaman plastikten daha pahalı bir üründür. suya dayanıklı ahşap şezlonglar vardır ve bunlar sudan kesinlikle etkilenmezl… birde bunun yanında dandik ahşap şezlonglar vardır ki bir kaç damla suyla temas ettiğinde şişer.

Rattan Şezlong

plastik şezlonglar gibi uzun ömürlüdür. kesinlikle suya ve güneş ışınlarına karşı dayanıklıdır. değişik renkte satılmakta olan bir çok rattan şezlong modeli vardır. altta ki resimde görmüş olduğunuz rarran şezlongun ayakları paslanmaz çelikten olup pahalı modelidir.

Plastik Şezlong

en yaygın olarak kullanılan şezlong grubudur. plajlarda, havuz başlarında bolca kullanılırlar. sağlam ve dayanıklıdır. güneş ışından kolay kolay etkilenmezler (adi plastik şezlonglar güneş ışından etkilenip sararma yapar) uzun yıllar kullanabilirsiniz. toptan satın alacağınız yerler, spot şezlong satan firmalardır.

ikinci el şezlongları nereden bulabilirim ?

ikinci el şezlong bulmak çok basit bir iştir. piyasada ikinci el ürünlerin alınıp satıldığı bir çok web sitesi var. bu web sitelerine ilan veren oteller, dinlenme tesisleri ellerindeki yüzlerce şezlongu ucuz fiyatına satmak ister. iyi bir pazarlıkla çok uygun fiyata bir sürü şezlong sahibi olabilirsiniz. bu işin ticaretini yapıyorsanız deponuz ve cebinizde nakit paranız olmalı. kış aylarında ucuz fiyata toplayacağınız ikinci el şezlongları, yaz ayında sezonun açılmasıyla birlikte iyi rakamlara satıp güzel paralar kazanabilirsiniz.

ikinci el şezlong. fiyatı 50 lira
ikinci el minderli şezlong fiyatı sadece 70 lira

1 yorum

Yorumlar kapatıldı.