Bosch kombi baca uzatması fiyatı ?

bosch marka kombi satın aldınız diyelim… aldığınız bu kombiyi evinize taktınız ama ne yazık ki baca kısa geldi. şayet kombinizin bacası kısa geldiyse, kısa gelen bacayı gerekli eklemeleri yaparak uzatmak zorundasınız. bu sizin açınızdan güvenli bir şey ve üstelik kombinizin garantisinin yetkili servis tarafından başlatabilmesi için buna ihtiyacınız olacak;

belli başlı hususları aşağıda kısa ve kaba özetleyecek olursak:

  • kombi bacası kısa ise; bacayı istenilen seviyeye uzatacaksınız.
  • satın almış olduğunuz kombi bosch marka ise (diğer markaları bilmiyorum) kombi baca uzatması da orjinal bosch marka olmak zorunda.
  • taklit ya da başka bir markanın kombi baca uzatmasını taktığınızda yetkili servis söz konusu kombiyi garanti kapsamına almaz.
  • hermetik kombi ile yoğuşmalı kombi baca uzatmaları birbirinden farklıdır.
  • birinin içinde (hermetik) alüminyum boru vardır diğerinin (yoğuşmalı) içinde bildiğiniz plastik boru ama dıştan bakıldığında her ikisi de “aynı” görünür.
  • yetkili servis kombiyi garanti kapsamına almak için geldiğinde kombi bacasını söker ve içine bakar. orjinal olup olmadığını kontrol eder.
  • kombi bacanız (uzatmalarıyla birlikte) orjinal değilse kombinin ilk kurulumu yapılmaz, garantisi başlamaz.
  • demek ki kombi bacanız kısa geliyorsa gidecek ve orjinal baca uzatması satın alacaksınız.

peki orjinal bosch marka kombi baca uzatması nerede satılır ?

bosch thermotechnology web sitesinde bulunan 444 24 74 numaraları müşteri hizmetlerini arayarak (bosch’un kendi orjinal müşteri hizmetidir) karşınıza çıkan yetkiliye kombi bacası aradığınızı söylerseniz sizi bağlı bulunduğunuz ilde bulunan bayisine yönlendirecektir.

orjinal marka bosch kombi baca uzatması bulmak zor iştir. bu bakımdan mutlaka yukarıda verdiğim telefon numarası arayarak yardım alınız.

orjinal bosch marka kombi baca uzatması fiyatı ?

bu uzatmalar 50 ve 100 cm olarak satılır.

50 cm bosch marka baca uzatması fiyatı: 60 ila 100 lira arasındadır.

100 cm bosch marka baca uzatması fiyatı: 90 ila 150 lira arasındadır.