Avicenna doğum ücreti 2020

istanbul’da avicenna hastanelerinden bildiğim kadarıyla gültepe, ataşehir, esenler ve kartal olmak üzre 4 tane var.

hastanenin hizmetleri nasıldır, doktorları nasıldır, hastalara karşı olan ilgi ve alakaları nasıldır detaylı olarak bir bilgiye sahip değilim ancak başımdan geçen kısa bir olay var ki bunu hemen anlatıp geçeyim:

bir kaç sene evvel arkadaşımın hamile eşi rahatsızlanmıştı. gültepe avicenna hastesine olarak gittik, bende yanlarındaydım… sabaha karşı 5 gibi gittiğimiz gültepe avicenna hastesinde doğru düzgün bir muhatap bulamadık. muhatap bulmak yerine birde sabah sabah fırça yemiştik. gültepe avicenna hastanesinden içeri girdiğimizde bir müddet bekledik ( bu arada arkadaşımın hamile eşi acıdan kıvranıyor) bir odanın kapısı açıldı ve içeriden yarı uykulu bir bayan çıktı. ne için geldiğimizi söyledi ?.. ona durumu anlattık… gözleri uykulu ve yarı baygın bu kadın bize niye buraya geldiğimizi, neden devlet hastanesine gitmediğimizi, burada hiç bir şey yapamayacaklarını ters bir şekilde söyledi. uykusundan uyandırıldığı için bize kızmıştı…

eee malum burası türkiye ! insanı durup dururken tahrik eden bunun gibi “tiplerden” hesap soracak bir kurum yok bu memlekette. biz hesabını sorduğumuzda ise kıyamet kopuyor !

o günden sonrada işim olmadı avicenna hastanesiyle…

avicenna hastanesinde 2020 doğum ücreti fiyatı ne kadar ?

malum olduğu üzre normal doğum ve sezeryanlı doğum olmak üzere iki çeşit doğum var.

diğer avicenna hastanelerini bilmiyorum ancak gültepe avicenna hastanesinde 2020 doğum fiyatları fiyatlar şu şekilde:

sgk’nız varsa:

normal doğum: 1500 lira

sezeryanlı doğum: 2000 lira

yukarıda, bir kısmını sgk karşıladıktan sonraki fiyatları görmektesiniz.

sgk’nız yok ise:

normal doğum: 2500 lira

sezeryanlı doğum: 3000 lira